Wedding Mart

Bazarek z najlepszymi ślubnymi inspiracjami i produktami

Porady

A może by coś do niej dodać…

Na dzień dzisiejszy bardzo rzadko spotyka się sytuację, w której na stole w dniu wesela została postawiona księga gości weselnych. Najczęściej temu wydarzeniu towarzyszą jeszcze jakieś niespodzianki. Przykładowo można znaleźć fotobudki.

Zabawa na całego

W przypadku fotobudek jest świetna zabawa. Naszym zadaniem jest zrobić sobie zabawne zdjęcie korzystając oczywiście z różnego rodzaju przebrań. Im zabawniejsze zdjęcia tym lepiej, ponieważ w przyszłości para młoda będzie miała co wspominać. Kiedy już mamy zrobione zdjęcia przychodzi czas na dalszą część zabawy.

księga gości w stylu boho

Napisz coś od siebie…

Wklejając do takiej księgi gości weselnych: https://rozsadnepannymlode.pl/sklep/roznorodne-ksiegi-gosci-weselnych/ swoje zdjęcia z fotobudki zawsze należy napisać coś zabawnego lub coś co kojarzy nam się z parą młodą. Jest to o tyle fajne rozwiązanie, że tak naprawdę dzięki temu mamy możliwość pozostawienia po sobie jakiejś pamiątki dla młodej pary. Młoda para zaś może wspominać po latach kto z nimi był w tak ważnym dla nich dniu.

Księga zawierająca wpisy wszystkich gości weselnych jest naprawdę świetnym rozwiązaniem zwłaszcza jeżeli weźmiemy pod uwagę fakt, że za lat kilkanaście będzie nam się miło wspominać dzień naszego wesela i oglądać całą księgę gości weselnych wraz z zamieszczonymi tam zdjęciami.

LEAVE A RESPONSE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You Might Also Like