Wedding Mart

Bazarek z najlepszymi ślubnymi inspiracjami i produktami

Porady

Czy warto wybrać się na lekcje tańca przed swoim ślubem?

pierwszy taniec na weselu

Pierwszy taniec to jeden z najważniejszych momentów podczas przyjęcia weselnego. Sporo gości czeka właśnie na ten czas, dla wielu młodych to również ogromna przyjemność. Z pewnością jest też dużo par, które bardzo stresują się perspektywą tańczenia na oczach wielu gości. Jeżeli jednak do pierwszego tańca będzie się odpowiednio długo trenowało, nie ma szans na zaliczenie wpadki.

Lekcje tańca przed weselem

Dobrym pomysłem jest skorzystanie z lekcji tańca przed weselem. Będzie można nauczyć się na nich kilku najbardziej klasycznych tańców towarzyskich, takich jak na przykład bardzo lubiany walc, tango, rumba czy salsa. Polskie piosenki na 1 taniec, dobrane do rytmu konkretnego układu, będą swoistą wisienką na torcie. Wybierając świetną oprawę muzyczną, można stworzyć naprawdę doskonałe  przedstawienia dla gości, którzy będą zachwyceni tym, jak młodzi zaangażowali się w tą sprawę.

Kiedy zapisać się na lekcje tańca?

Lekcje tańca odbywają się zwykle raz w tygodniu, dlatego też na kurs tańca trzeba zacząć chodzić odpowiednio wcześnie, aby zdążyć nauczyć się kroków przed weselem. Optymalne jest zatem rozpoczęcie kursu około pół roku przed tym najważniejszym dniem w życiu zakochanej pary. 6 miesięcy wystarczy, by podszlifować swoją formę taneczną.

LEAVE A RESPONSE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You Might Also Like