Wedding Mart

Bazarek z najlepszymi ślubnymi inspiracjami i produktami

Porady

Elementy stałe wesela – o tym nie możesz zapomnieć?

Jak wiadomo każda młoda para marzy o tym, aby jej wesele było wyjątkowe i nie pokrywało się z tymi, na których bawili się jako weselnicy. Jak wiadomo takie podejście jest w stu procentach zrozumiałe, jednak pewne elementy wesela uznawane są za stałe i dobrze by było, aby takie pozostały.

Elementy stałe wesela – o tym nie możesz zapomnieć?

Mówiąc o elementach stałych mamy na myśli pewnego rodzaju atrybuty, których nie powinno zabraknąć podczas każdej uroczystości weselnej. Pierwszymi z wyżej wspomnianych są niewątpliwie winietki, czyli karteczki, które umieszcza się przy nakryciu stołu, na których wskazane jest imię i nazwisko osoby, dla której to miejsce zostało przeznaczone. Tego typu rozwiązanie pozwala na uniknięcie zamieszania w momencie, kiedy weselnicy pojawią się na sali weselnej i będą szukać odpowiednich dla siebie miejsc.

Kolejnym ważnym elementem jest księga gości weselnych. Warto, aby takowa się znalazła, ponieważ stanowi ona niezapomnianą pamiątkę dla pary młodej. Jeżeli jednak chcielibyśmy, aby była to nietypowa księga dla weselnych gości, to oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby z takiego rozwiązania skorzystać. W przypadku takiej księgi gości weselnych możemy dokonać jej zakupu w dedykowanym przyjęciom weselnym sklepie lub też wykonać ją samodzielnie zgodnie ze swoimi upodobaniami. Jak się okazuje, dobrze sprawdzają się tablice drewniane, jak i również zwykłe kartki zwane brystolem, które można włożyć w antyramę i powiesić jako obraz w sypialni lub salonie.

LEAVE A RESPONSE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You Might Also Like