Wedding Mart

Bazarek z najlepszymi ślubnymi inspiracjami i produktami

Porady

Zabawy i konkursy są nieodłącznym elementem każdego wesela. Warto wybrać takie, aby wszyscy goście świetnie się bawili i miło spędzili czas. Młoda Para powinna sama zdecydować, na jakie zabawy weselne się zgadza i w których chce brać udział. Oczywiście należy pamiętać, że uczestnictwo jest dobrowolne i żadnego z gości nie można zmuszać. Wybiera się tylko i wyłącznie ochotników.

„Ciasteczka”- śmieszna zabawa

Do tej zabawy potrzebne są 3 pary. Zadaniem panów, jest jak najszybsze zjedzenie ciastka umieszczonego na brzuchu partnerki. Zadanie jest tym bardziej trudne, że panowie nie mogą używać rąk, a dodatkowo mają zasłonięte oczy. Wygrywa ta para, w której partner zje najszybciej ciastko.


Warto przeczytać: Zabawy weselne – gotowe przykłady do wykorzystania!


Zbieranie na wózek – czy warto zdecydować się na taką zabawę?

Zbieranie na wózek to zabawa, którą znają chyba wszyscy. Para młoda zbiera na przysłowiowy wózek. Goście muszą uiścić opłatę za taniec z Panią Młodą. Oczywiście warto się zastanowić, czy należy się decydować na taką zabawę, gdyż nie przez wszystkich jest pozytywnie odbierana i może powodować pewien niesmak.

Jak będzie wyglądać noc poślubna?

Zabawa dla Pary Młodej. Pan Młody ma zasłonięte oczy i jego zadaniem jest wycelowanie długopisu znajdującego się na sznurku do butelki. Podpowiada mu Pani Młoda. Na końcu wodzirej kwituje zabawę słowami: „tak będzie wyglądać noc poślubna”.

LEAVE A RESPONSE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You Might Also Like