Wedding Mart

Bazarek z najlepszymi ślubnymi inspiracjami i produktami

Porady

Osoby poszukujące inspiracji w kwestii nietypowych ozdób weselnych, powinny rozejrzeć się wśród szerokiej gamy zawieszek na butelki. To niewielkie, nienarzucające się elementy, które jednak mogą w zdecydowany sposób podkreślić charakter uroczystości.

Zalety zawieszek na alkohol weselny

Zawieszki: https://rozsadnepannymlode.pl/sklep/zawieszki-na-alkohole-weselne/ są przede wszystkim tanie. Oczywiście w zależności od tego, jaki motyw sobie wymyślimy oraz, jaka jest trudność jego wykonania w drukarni, indywidualnie ustalana będzie cena zamówienia. Niemniej jednak butelkowe „wisiorki” przeważnie bez trudu mieszczą się w budżecie pary młodej. Zawieszki mają niewielkie gabaryty, łatwo je przetransportować, stosunkowo łatwo także udekorować szyjki butelek, niezależnie od tego, czy zamawiamy zawieszki nakładane, zaczepiane za pomocą gumki, czy wiązane za pomocą wstążeczek. Ponadto, zawieszki są na tyle dyskretne, że gwarantują, iż na stole weselnym nie będzie widoczny przesyt, a jedynie wyważony wystrój.

zawieszka w róże na weselne alkohole

Na wesoło lub na poważnie

Zawieszki na alkohol weselny mogą być utrzymane w rozmaitej konwencji. Zazwyczaj umieszcza się na nich proste podziękowania, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, by znalazł się tam dowcip lub cytat ze znanej piosenki. Najczęściej wybiera się napis lub emblemat określający daną parę młodą, często także nowożeńcy umieszczają na ozdobach swoje zdjęcie, by goście miło ich wspominali i pamiętali, skąd pochodzi trunek. O ostatecznym kształcie zawieszek decyduje zatem kreatywność i pomysłowość.

LEAVE A RESPONSE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You Might Also Like