Wedding Mart

Bazarek z najlepszymi ślubnymi inspiracjami i produktami

Porady

Kobiety często wymagają pamięci do rocznic, dat i okazji od swoich mężczyzn, zapominając, że to działa w dwie strony. Szczególnie, kiedy w grę wchodzą wspólne daty – takie jak narodziny dziecka czy rocznice ślubu. Wtedy oczekuje się inicjatywy od mężczyzn, ale to jednak kobiety są mistrzyniami w planowaniu najlepszych atrakcji. Można to wykorzystać także w ten dzień.

Warto również przeczytać: rocznice ślubu – nazwy

Może zaskoczyć go przepysznie zrobionym risotto, które wprawi Was w rewelacyjny nastrój i zachęci do innych atrakcji? Jeśli na co dzień niewiele gotujesz lub gotujesz mało zachęcające potrawy, może się to okazać strzałem w dziesiątkę. Każdy „facet” lubi dobrze zjeść, więc w szczególne dni, z pewnością doceni kulinarne zdolności swojej ukochanej.

młoda para na sesji ślubnej

Drugim świetnym sposobem, który na pewno nie umknie uwadze mężczyzny, będzie zakup wieczorowego ubrania – romantyczna bielizna, która rozpali zmysły ukochanego to zawsze dobry pomysł. Tego typu prezent jest prezentem dla dwóch osób – poczujesz się atrakcyjna i jednocześnie pożądana. Efekt dobrej zabawy gwarantowany, a poczucie spełniania i zbliżenia będziecie odczuwać jeszcze długo po takim wieczorze.

Trzecim sposobem może być zaaranżowanie wyjścia – jeśli rzadko wychodzicie, taki dzień może być świetny do wyjścia do teatru czy kina. Sprawi, że będziecie mogli na neutralnym gruncie spędzić czas rocznicy, a dodatkowo pobyć razem. Jeśli do tego będzie dodany alkohol – i przebywanie w restauracji, efekt rozluźnienia jest gwarantowany, a zabawa będzie na pewno w pełni odczuwalna.

LEAVE A RESPONSE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You Might Also Like