Wedding Mart

Bazarek z najlepszymi ślubnymi inspiracjami i produktami

Bez nich nie przybędą goście. Zaproszenia ślubne bo to o nich mowa, to zawiadomienie rodziny, przyjaciół i znajomych o jednym z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Jak powinny wyglądać idealne zaproszenia ślubne? O to kilka wskazówek. Zapraszam poniżej.

  1. Różnorodny wybór

Zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych na parę młoda czeka mnóstwo wzorów, kolorów i form zaproszeń ślubnych. Wiele par decyduje się na zaproszenie w stylu w takim, jakim jest cała uroczystość. Aktualnie bardzo modne są tanie zaproszenia ślubne w stylu rustykalnym, boho, glamour czy marynarskim. Takie zaproszenia tworzone są zgodnie z charakterem i stylem pary młodej.

  1. Fachowo zaprojektowane

Bardzo modne w ostatnim czasie są również zaproszenia ślubne ze zdjęciem samej przyszłej pary młodej. Takie zaproszenia to bardzo osobista i wyjątkowa forma powiadomienia bliskim o ważnym dla nas wydarzeniu. To również niezwykła pamiątka w postaci wyjątkowej kartki i zdjęcia nie tylko dla gości, ale i dla samej pary młodej. Pary na zaproszenia chętnie wybierają zdjęcia naturalne ( z życia codziennego, czy wspólnych podróżny) niż pozowane u fotografa. To wspaniały dowód miłości i chęć podzielenia się z bliskimi własnym szczęściem.

  1. Ceny zaproszeń

Tanie zaproszenia ślubne to koszt od 1 zł (przykład w RozsadnePannyMlode) do około 10 zł za sztukę. Można je zamówić nawet w wielu sklepach internetowych oraz hurtowniach. Warto, by dokładnie wyliczyć ich ilość, gdyż większe zamówienie jest dużo bardziej opłacalne niż domawianie pojedynczych sztuk.

Warto również, by sama para młoda zaplanowała ich każdy szczegół i zadbała o odpowiednie i precyzyjne wykonanie, zgodnie z jej oczekiwaniami.

LEAVE A RESPONSE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You Might Also Like