Wedding Mart

Bazarek z najlepszymi ślubnymi inspiracjami i produktami

Wkładki do zaproszeń ślubnych mogą się wyróżniać przede wszystkim wyjątkową kolorystyką oraz motywami. Warto również zmienić czcionkę w takiej wkładce na bardziej czytelną. Wiele wkładek pasuje do zaproszenia nie tylko pod względem stylistycznym, ale również wymiarami. Wkładki zawsze są nieco mniejsze, ponieważ w ten sposób można je swobodnie dopasować do zaproszenia, które wręczy się gościom weselnym.

Cudowne zaproszenie

Oferowane wkładki do zaproszeń wyróżniają się przepiękną stylistyką, która z całą pewnością zachwyci wszystkich zaproszonych gości. Można na przykład, wybrać cudowne wkładki z motywem kwiatów, takich jak: róże, fiołki, piwonie, stokrotki czy tulipany. Wesela w stylistyce rustykalnej znakomicie uzupełnią wkładki z wzorem cudownych, polnych kwiatków.

na zdjęciu: ślubna wkładka z kolekcji Rozsądne Panny Młode

Wkładki, które dołączysz do zaproszenia

Wkładki do zaproszeń ślubnych uzupełnią informacje, które najczęściej zawarte są w zaproszeniu ślubnym. Tekst, który znajdzie się w takiej wkładce może być spersonalizowany. Para Młoda może napisać swoje oczekiwania w stosunku do ubioru gości – na przykład, że mężczyźni powinni założyć muszki, zamiast krawatów, a panie pomalować usta na czerwono. Oprócz tego w wkładce można zawrzeć takie informacje, jak – wskazówki na temat tego, jak dojechać do kościoła lub sali weselnej. Papier, z którego zrobiono wkładkę powinien wyglądać bardzo elegancko i gustownie.

Wszelkie wkładki do zaproszeń muszą posiadać taki sam motyw jak zaproszenie ślubne – razem muszą stworzyć piękny i niepowtarzalny duet.

LEAVE A RESPONSE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You Might Also Like