Wedding Mart

Bazarek z najlepszymi ślubnymi inspiracjami i produktami

Ślub i wesele to niezwykle ważne wydarzenie dla dwójki kochających się osób. Nic zatem dziwnego, że tak chętnie zapraszają na nie wielu swoich bliskich, znajomych i rodzinę. Warto by więc w jakiś niewielki, aczkolwiek sympatyczny sposób podziękować im za obecność. Jednym z najlepszych sposobów są słodkości. W jakiej postaci mogą występować?

Weselne czekoladki

Z pewnością jednym z najczęściej wybieranych słodyczy są niewielkie czekoladki, które umieszcza się na talerzyku. Początek wesela jest idealnym momentem na to, aby można było skosztować taką czekoladkę w oczekiwaniu na rozpoczęcie zabawy.

Słodkie krówki

Równie często jako słodkość wykorzystywane są krówki weselne. Ogromną ich zaletą jest możliwość wykonania na nich personalizowanego opakowania, które może nawiązywać do stylu wesela lub też zaproszeń. Takie krówki ślubne cieszą się dużą popularnością również z tego powodu, że każdy je uwielbia i z miłą chęcią po prostu zje.

Lizaki

Choć wydaje się, że lizaki są prezentem jedynie dla najmłodszych, to jednak z dużą chęcią zjedzą go również znacznie starsze osoby. Dodatkowo lizak podobnie jak krówka, daje możliwość bardzo zaawansowanej personalizacji, z umieszczeniem imienia i nazwiska danego gościa włącznie.

Miód

Zupełnie innym rodzajem słodkiego prezentu jest miód. Wręczany jest on w małych słoiczkach, które co bardzo ważne, w bezpiecznych warunkach mogą przechowywać miód nawet przez długi czas po ślubie. Dzięki temu jest to prezent najbardziej uniwersalny, a dodatkowo bardzo zdrowy, ponieważ można go wykorzystać np. przy piciu jesiennej herbaty.

LEAVE A RESPONSE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You Might Also Like