Wedding Mart

Bazarek z najlepszymi ślubnymi inspiracjami i produktami

Porady

Istnieje pewien kanon utworów, które sprawdzą się na każdym weselu gdzie można trochę potańczyć i zabawić się na parkiecie. Jednak pary, które z jednej strony chcą mieć wesele rodem z żurnali i na każdą propozycję inną niż jazz mówią nie, mogą czuć się zawiedzione.

Najlepiej oczywiście na imprezach, gdzie ma być zabawa na parkiecie, najlepiej sprawdzą się weselne piosenki – RozsądneWesele.pl posiada artykuł z fajną listą warto polecenia. Te najczęściej pochodzą z lat siedemdziesiątych, osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych. To właśnie w tych czasach powstały utwory, które zawojowały świat, a po dziś dzień każdy przy nich się dobrze bawi. Dodatkowo są jeszcze weselne piosenki, które z jednej strony mogą być postrzegane jak odrobinę kiczowate, ale z drugiej rozbujają one każdą imprezę. Są to utwory zahaczające o disco polo. Nie chodzi oczywiście o to, aby jeżeli ktoś nie lubi tego gatunku muzyki, aby zaraz musiał przesłuchiwać całej dyskografii zespołu Boys, ale takie piosenki weselne jak „Jesteś szalona”, „Biały miś” czy z bardziej współczesnych utworów „Przez twe oczy zielone”.

drużbowie na weselu

Wbrew pozorom, dla obserwatora może być to zabawne, jak czasami z drętwej imprezy, po kilku tego typu piosenkach goście przestają okupować stół i ruszają na parkiet. Czasami tylko po kilku nutkach.

LEAVE A RESPONSE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You Might Also Like