Wedding Mart

Bazarek z najlepszymi ślubnymi inspiracjami i produktami

Porady

Zastanawialiście się, ile dokładnie wynosi koszt całego wesela? Na pewno zaraz odpowiecie mi przybliżone kwoty, ile wyszły w przypadku waszego wesela. Trzeba przyznać, że z biegiem lat te koszty weselne i to, za co kto płaci kształtują się w różnoraki sposób.

Cena za całość

Takie wszystkie koszty wesela zależą od tego, czego dokładnie każdy z nas oczekuje. Są Pary Młode, które robią tylko małe przyjęcie weselne. Obejmuje ono spotkanie w gronie najbliższych osób, w małej restauracji, gdzie zostanie podany obiad, deser, kolacja. O 22 już wszyscy mogą być w domu, jak się wszystko odpowiednio uda zorganizować. Są jednak takie osoby, które planują całonocną zabawę, gdzie będzie zaproszona setka gości i będzie działo się dużo fantastycznych rzeczy.

rozłożone pieniądze

Jakie kwoty?

5tys.zł, 15tys.zł, 40tys.zł, 50tys.zł a nawet i więcej – osoby, które już są po tej imprezie mogą śmiało wymieniać takie kwoty, które dali za swoją imprezę weselną. Nie ma się co oszukiwać, że będą to małe pieniądze. Z góry zakłada się, że wesele jest tylko jedno w życiu, dlatego musi mieć odpowiednią oprawę. Dlatego wszystko musi być idealnie zaplanowane, nawet najmniejsze szczegóły, które muszą kosztować czasem naprawdę duże pieniądze. Taki już jest urok wesel.

LEAVE A RESPONSE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You Might Also Like