Wedding Mart

Bazarek z najlepszymi ślubnymi inspiracjami i produktami

Przykłady gustownych zaproszeń

Czy kolor chabrowy w zaproszeniach ślubnych to dobry wybór?

Jesteście narzeczonymi i przygotowujecie się do najważniejszego dnia w Waszym życiu? Chcecie, byście zarówno, Wy jak i Wasi goście byli zadowoleni z tej uroczystości? Szukacie inspiracji, które dopełnią to wydarzenie w spójną całość? Dziś skupiamy się na zaproszeniach ślubnych. Już od kilku sezonów pary młode decydują się na zaproszenia ślubne chabrowe. Dlaczego? Koniecznie przeczytajcie poniżysz artykuł.

Kolor nieba

Zaproszenia ślubne chabrowe wybierają pary, które planują wesela plenerowa, klasyczna jak i tematyczne. Taki dodatek będzie współgrał z elementami naturalnymi, marynistycznymi oraz świetnie może współpracować z innym kolorem (np. srebrnym, złotym czy bielą). Dodatkowo, może stanowić namiastkę użycia niebieskiego koloru w dekoracji sali czy w bukiecie ślubnym panny młodej. Zaproszeni goście, jak otrzymają takie zaproszenie, będą wiedzieli jaki kolor będzie kolorem przewodnim wesela.

Aktualne trendy

Na rynku można znaleźć wiele zaproszeń ślubnych w kolorze chabrowym z wzorami kwiatowymi, wstążkami, kokardami czy z koronką.

Zdecydowanie najpiękniejsze zaproszenia ślubne to takie, które stworzone są od a do z przez parę młodą i widać w nich pomysłowość narzeczonych. Taki gest na pewno docenią osoby nimi obdarowane.

Jeżeli uwielbiamy ten kolor nie warto się go bać. Wręcz przeciwnie. Dostępny szeroki wachlarz dodatków weselnych w tym kolorze daje szerokie pole do popisu młodym. Ponadto, kolor w zaproszeniach i dodatkach ślubnych wprowadza swoisty urok i sprawia, że nie jest nudno. Nam już do końca życia będzie przypominał ten wyjątkowy i ważny dla nas dzień.

LEAVE A RESPONSE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You Might Also Like