Wedding Mart

Bazarek z najlepszymi ślubnymi inspiracjami i produktami

Przykłady gustownych zaproszeń

By móc poinformować gości o tak ważnym wydarzeniu, jakim jest zawarcie małżeństwa, konieczne jest przygotowanie dla nich zaproszeń. Tradycyjne zaproszenia bardzo często wypierane są przez te bardziej nowoczesne, wpisujące się w aktualne trendy. Moda ślubna podlega takim samym prawom jak branża odzieżowa- w zależności od pory roku, różne motywy przewodnie, tematy czy kolory są w trendach. Należy również pamiętać, że każdy z gości powinien otrzymać swoje zaproszenie z wyprzedzeniem, stąd nie powinniśmy zwlekać z wyborem, który może okazać się niezwykle trudny.

Styl vintage

Od pewnego czasu niezwykle popularny stał się styl vintage. Czym się on charakteryzuje? Styl vintage nawiązuje do czegoś starego lub inspirowanego dawnymi czasami czy poprzednimi epokami, dzięki czemu przez każdego może on być definiowany w inny sposób. Cechą wspólną wszystkich rzeczy vintage jest wzorowanie się na dawnych czasach, klasycznych, starych przedmiotach, które kojarzą się z czymś z dawnej epoki.

Cechy charakterystyczne zaproszeń w tym stylu

Zaproszenia ślubne vintage jak prezentowane tutaj przykłady powinny być eleganckie, z nutką starodawnego szyku. Zazwyczaj zaproszenia te mają kojarzyć się nam z czymś ponadczasowym. Zaproszenia ślubne vintage muszą mieć też zastosowany odpowiedni styl pisma. Odnośnie do samej treści zaproszeń bardzo często wybiera się nawet archaiczne sformułowania, które oddają klimat epoki vintage, podkreślają ten specyficzny styl. Na szczególną uwagę zasługuje też rodzaj zastosowanego papieru, nie może być on zbyt nowoczesny, powinniśmy stosować klasyczne faktury papieru.

LEAVE A RESPONSE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You Might Also Like