Wedding Mart

Bazarek z najlepszymi ślubnymi inspiracjami i produktami

Jak wybrać idealne zaproszenia ślubne?

W dzisiejszych czasach wybór papeterii ślubnej jest ogromny. Przez zakupem zaproszeń warto jednak dokładnie się zastanowić. Ważne jest to, aby były one nie tylko atrakcyjne pod względem wizualnym. Ogromne znaczenie odgrywa tutaj treść, która powinna być w pełni czytelna. Podczas poszukiwań warto jest uwzględnić zarówno ofertę sklepów stacjonarnych, jak i internetowych.

Sposób otwierania

Trzeba wiedzieć, że zaproszenia ślubne mogą otwierać się na kilka różnych sposobów. Oczywiście w sprzedaży znajdują się również modele nieotwierane (np. w formie karki kalendarza), które jedynie wsuwa się do koperty. Wybór to kwestia bardzo indywidualna. Zaproszenia mogą otwierać się na bok lub do góry.

Należy zwrócić także uwagę na orientację. Dostępne są zarówno zaproszenia pionowe, jak i poziome. Prawdziwym hitem stały się modele w formie rulonu. Przed zapoznaniem się z treścią należy je rozwinąć. Minusem jest fakt, że takiej papeterii nie włożymy do zwykłej koperty, co może generować dodatkowe koszty.

Wzornictwo

W aktualnych trendach ślubnych znajdują się zaproszenia ślubne pudrowy róż dostępne w takich wzorach: https://z-milosci.pl/zaproszenia-slubne/pudrowy-roz, czy też posiadające kontrastujące elementy. Warto wspomnieć, że neutralna kolorystyka zawsze jest na czasie. Takie modele będą prezentować się wyjątkowo elegancko. Nie muszą one posiadać dodatkowych ozdób. Proste, klasyczne zaproszenia zawsze się obronią.

Papeteria powinna pasować do motywu przewodniego uroczystości. Decydując się na zakup zaproszeń ślubnych pudrowy róż dobrze jest zadbać o to, aby kolor występował również na innych elementach np. winietkach.

LEAVE A RESPONSE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You Might Also Like