Wedding Mart

Bazarek z najlepszymi ślubnymi inspiracjami i produktami

Jedyny taki ślub, jedyne zaproszenia

foto zaproszenie ślubne

Jak wyróżnić swój ślub, żeby krewni i przyjaciele zapamiętali go na lata? Najlepiej dbając o każdy ślubny detal, zaczynając od zaproszeń

Najpopularniejsze zaproszenia ślubne

Czy może istnieć zaproszenie na ślub bardziej wyjątkowe i niepowtarzalne niż to, które zdobią fotografie pobierającej się pary?

Z pewnością nie. Zwłaszcza, że zamawiając takie zaproszenia, wybieramy często wszystkie inne detale projektu i dopasowujemy je do własnych upodobań i wyobrażeń o najpiękniejszym zaproszeniu ślubnym. Do wyboru zwykle mamy kilka rodzajów czcionki, kolor tła, dodatkowe elementy graficzne, położenie zdjęcia i jego wielkość – jednym słowem niemal wszystko.

Brzmi kusząco – zwłaszcza dla par, które cenią sobie indywidualizm i wyjątkowość każdego detalu związanego z ich ślubem i weselem.

Gdzie zamówić zaproszenia ze zdjęciem?

Najlepsze jest to, że zaproszenia tego typu można zamówić właściwie wszędzie. Nawet w popularnym serwisie internetowym, bez wychodzenia z domu.

To nie tylko daje możliwość stworzenia na swój ślub zaproszeń najbardziej wyjątkowych jak to możliwe, ale też załatwienia tego w kilka minut i zaoszczędzenia sobie czasu, który można spokojnie przeznaczyć na resztę przygotowań.

Projekt takiego zaproszenia można również w całości wykonać samodzielnie, co wprawdzie zajmie trochę czasu i będzie wymagało znajomości obsługi programu graficznego, ale za to da projektantowi niesamowitą satysfakcję. No i wtedy zaproszenia będą naprawdę „tylko nasze”.

Bez względu na to, czy zdecydujemy się zamówić, czy stworzyć je samodzielnie – takie oryginalne i eleganckie zaproszenia ślubne ze zdjęciem to doskonały pomysł.

LEAVE A RESPONSE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You Might Also Like