Wedding Mart

Bazarek z najlepszymi ślubnymi inspiracjami i produktami

Przykłady gustownych zaproszeń

Rustykalne zaproszenia na ślub – czy warto wykonać je samemu?

Wykonywanie projektu ślubnych zaproszeń samodzielnie jest dość popularne. Okazuje się jednak, że część par młodych decyduje się także wydrukować i złożyć zaproszenia. Jakie wady, a jakie zalety ma takie rozwiązanie?

Zalety wykonania zaproszeń ślubnych samodzielnie

Na ślubie w stylu rustykalnym wszystko ma być naturalne i minimalistyczne. Z tego powodu wiele par decyduje się na wykonanie zaproszeń samodzielnie. Zaletą tego rozwiązania jest z pewnością pełna kontrola nad projektem oraz możliwość wykonania go zgodnie ze swoimi założeniami.

Wady samodzielnego wykonania zaproszeń

Zaproszenia rustykalne na ślub nie są tak łatwe do samodzielnego wykonania. Wykazać się trzeba bowiem kreatywnością. Poza tym konieczna jest bardzo dobra drukarka, która świetnie odwzoruje kolory. Co istotne, wykonanie zaproszeń ślubnych rustykalnych samodzielnie zajmuje wiele czasu, którego brakuje tuż przed weselem, kiedy do załatwienia jest wiele innych spraw.

ślubny zestaw rustykalny

Wykonanie rustykalnych zaproszeń to świetna zabawa. Jest jednak bardzo pracochłonna, a nie pozwala zaoszczędzić zbyt wielu środków finansowych. Z tego powodu zdecydowanie lepszym pomysłem jest wykonanie samodzielnie projektu, a wydrukowanie lepiej pozostawić odpowiedniej firmie.

LEAVE A RESPONSE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You Might Also Like