Wedding Mart

Bazarek z najlepszymi ślubnymi inspiracjami i produktami

Wybieramy wzór zaproszenia ślubnego

Wybór zaproszeń ślubnych bez wątpienia ma znaczenie, dlatego też należy dobrze przemyśleć swoją decyzję. Należy też mieć na uwadze to, że z zakupem zaproszeń nie ma co zwlekać, gdyż trzeba je jeszcze wypisać. Najlepiej jest zrobić to już z co najmniej trzymiesięcznym wyprzedzeniem. Jeśli będziemy zwlekać to, upatrzone wcześniej zaproszenia na ślub bordo mogą nie być już dostępne. Wybór jest tak ogromny, że każdy znajdzie coś dla siebie, ale jednocześnie trudno jest zdecydować się na konkretny wzór. Jedne zaproszenia są ładniejsze od drugich, co utrudnia podjęcie ostatecznej decyzji.

Na jaki wzór zaproszeń ślubnych się zdecydować?

Rodzajów zaproszeń ślubnych jest tak wiele, że trudno jest zdecydować się na konkretny wzór. Nie mówiąc już o kolorach. Jedni stawiają na zaproszenie ślubne bordowe, drudzy na klasyczną biel, a jeszcze inni cenią sobie wielokolorowe zaproszenia. Najpopularniejszymi wzorami zaproszeń ślubnych są zaproszenia klasyczne, z koronką, z motywem serca i z motywem etno.

Klasyczne zaproszenia maja pastelowe barwy i monochromatyczne kolory. Przeważają beże, złoto, kryształki, perły, atłas i taki sam krój pisma. Jeśli nasze wesele ma być w stylu vintage czy retro, to świetną opcją będą zaproszenia z koronką, które same w sobie są ozdobą. Nie brakuje też miłośników motywów serca. Takie zaproszenia nie powinny mieć jednak dodatkowych ozdób w postaci cekinów czy tasiemek. Czcionka powinna być tez prosta. Coraz popularniejsze są także zaproszenia z motywami ludowymi i folkowymi. Dominującymi kolorami są czerwień, żółty i zieleń.

LEAVE A RESPONSE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You Might Also Like