Wedding Mart

Bazarek z najlepszymi ślubnymi inspiracjami i produktami

Przykłady gustownych zaproszeń

Wybór zaproszeń na ślub nie powinien być odkładany na ostatnią chwilę. Kolory i motywy, jakie wybieramy na papeterii skierowanej do naszych gości, powinny bowiem idealnie pasować do stylu, w jakim urządzamy całą uroczystość. Dlatego też warto już na wstępie swojego planowania uwzględnić motyw przewodni ślubnego przyjęcia.

Wybór stylu zaproszeń na ślub

Zaproszenia powinny odzwierciedlać zainteresowania oraz styl bycia młodej pary. Dobrze, by znajdowały się na nich również motywy oraz kolor przewodni całej imprezy. Podczas wyboru danego stylu nie warto sugerować się obowiązującą modą. Zamiast ślepo podążać za trendami, lepiej jest po prostu trzymać się własnych upodobań. Zaproszenia na ślub dostępne są dziś w rozmaitych wydaniach, od minimalistycznych po rustykalne. Chcąc zamówić oryginalne zaproszenia ślubne, można pokusić się o papeterię zdobioną wieloma najróżniejszymi elementami.

Treść czytelna dla gości

Należy jednak przede wszystkim pamiętać o tym, że zaproszenia służą, jak sama nazwa wskazuje, do zapraszania gości. Oznacza to tyle, że muszą być one starannie wypisane lub też wydrukowane. Pomyłki w nazwiskach raczej nie wchodzą w grę. Nie wolno również zapomnieć o doborze czytelnej czcionki.

LEAVE A RESPONSE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You Might Also Like