Wedding Mart

Bazarek z najlepszymi ślubnymi inspiracjami i produktami

Winietki na stoły weselne

Wybór estetycznych winietek na wesele

Oryginalnie zdobione kartoniki na weselnych stołach to świetne rozwiązanie w celu dyskretnego poinformowania gości o ich miejscach przy stole. Zamiast tworzenia ogólnych list i plakatów z nazwiskami zaproszonych, warto zainwestować w unikatową papeterię.

Winietki na wesele: https://rozsadnepannymlode.pl/dobor-winietek-na-wesele-z-pomyslem/ mogą być również niezwykle użyteczne, jeśli połączymy je z podziękowaniem dla gości w postaci niewielkich upominków.

czerwone serduszka na winietce ślubnej

Estetyczne rozwiązania na weselny stół

Dobierając winietki, warto pamiętać, by ich design był spójny z zaproszeniami. Dobrze byłoby, aby wybrany przez nas motyw kolorystyczny lub też graficzny powtórzył się także na karteczkach z nazwiskami. Wielu producentów oferuje gotowe zestawy zaproszeń i winietek. Wybierając tego rodzaju rozwiązanie, nie będziemy mieli problemu z doborem odpowiedniego wyglądu papeterii.

Upominki dla gości weselnych

Chcąc wykorzystać estetyczne wizytówki do jeszcze bardziej pożytecznych celów, warto połączyć je z podziękowaniami dla przybyłych. Jeśli są to różnego rodzaju trunki w buteleczkach, można pokusić się o zamontowanie do nich winietek na specjalnych patyczkach w ozdobny sposób. Najważniejsze, by pamiątkowe niespodzianki wpisywały się w motyw przewodni całego przyjęcia.

LEAVE A RESPONSE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You Might Also Like