Wedding Mart

Bazarek z najlepszymi ślubnymi inspiracjami i produktami

Przykłady gustownych zaproszeń

Ślub to bardzo wyjątkowa okazja; przyszli nowożeńcy dbają więc o każdy szczegół swojej uroczystości. Jednym z nich są zaproszenia dla gości. Na rynku dostępne są różne wzory, kolory i rozmiary zaproszeń – z pewnością jest w czym wybierać.

Zaproszenia ślubne nowoczesne

Tego gatunku nowoczesne zaproszenia – https://rozsadnepannymlode.pl/sklep/nowoczesne-zaproszenia-slubne/ jak widać, to już nie tylko tekturka z wypisaną datą i miejscem zaślubin. Dziś ogromną wagę przykłada się do ogólnego designu zaproszenia. Z tego powodu przyszli państwo młodzi często decydują się na zakup modeli, które posiadają liczne zdobienia – ażurowe, z cyrkonii czy wstążki. Dużą popularnością cieszą się również zaproszenia „hand made”, czyli wykonane własnoręcznie; pary rzadko robią je same – częściej zamawiają odpowiednie modele na aukcjach internetowych, u osób, które zajmują profesjonalnym wytwórstwem kartek okolicznościowych (w tym również zaproszeń ślubnych).

Zaproszenia spersonalizowane

Wiele osób chce, by zaproszenie na ślub pełniło nie tylko funkcję informacyjną; jeśli jest estetycznie wykonane – może również stanowić wspaniałą pamiątkę tego pięknego dnia. Z tego powodu pary decydują się między innymi na zakup spersonalizowanych zaproszeń, na których widnieją ich prywatne fotografie; zaproszeni goście mogą zachować zaproszenie i po latach cieszyć się świetną pamiątką.

LEAVE A RESPONSE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You Might Also Like